KOSZYK JEST
PUSTY

TELEFON SKLEP: 887-620-024; 572-361-945

sklep@pasiekadziadkatadka.sellingo.pl

Prezentacja sklepu dla konsumentów produktów pszczelich

sty22

Prezentacja sklepu dla konsumentów produktów pszczelich

...Sklep internetowy mamy, krótko, wszystko jest w trakcie rozwoju. Chcemy sprzedawać miód i produkty pszczele w wszystkich dostępnych rodzajach i gatunkach. Znaczna część miodów będzie z naszej pasieki, część miodów gatunkowych, których nie mamy w zasięgu naszych pszczółek, będziemy sprzedawali z zaprzyjaźnionych i sprawdzonych pasiek. Aktualnie w ten sposób sprzedajemy pierzgę, którą zakupuję w Specjalistycznym Gospodarstwie Pasiecznym Marka Szkopka.
Od wiosny poszerzymy asortyment, oprócz wspomnianych miodów gatunkowych, pierzgi, pyłku, dołączymy propolis( kit pszczeli), a może i mleczko pszczele. W późniejszym czasie dołożymy kosmetyki, świeczki i produkty przetworzone z ula. Jeżeli nie znajdujecie aktualnie czegoś co poszukujecie, to zadzwońcie lub sprawdźcie stronę za kilka tygodni.
!!! Ale najważniejsze!!!! jest to, że wykorzystując sklep i naszą stronę na facebooku, będziemy edukować i informować was na temat korzyści, jakie niesie za sobą spożywanie produktów pszczelich. W artykułach i filmikach poruszymy tematy właściwości leczniczych, właściwości odmładzających , regenerujących. Wytłumaczymy co to jest pierzga, propolis, pyłek pszczeli, mleczko pszczele, skąd się bierze, jak spożywać i na co działa.
sty  22
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl